Panda 1.2 z dualogic - LEONE

Tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym.

Moderatorzy: Majkel_B, Camcioo

Panda 1.2 z dualogic - LEONE

Numer postu:#1  Postprzez LEONE » Wt 1:07, 24 lis 2015

Muszę się pochwalić zmianą mojego niedźwiadka z 1,1 aktual na najbardziej wypasiona 1,2 z dualogic i wszystkim co było w tych wersjach montowane tzn: wspomaganie z regulacją kierownicy, najbogatsze zegary, central z kluczyka scyzoryk, schowek pod siedzeniem pasażera, podnoszony fotel kierowcy, klima, dzielona kanapa, elektryczne lusterka z podgrzewaniem i czujnikiem temperatury, oświetlenie bagażnika, zamykany schowek, relingi i trochę innych drobiazgów. Wózek od jednego właściciela ale z przebiegiem 175 tyś. Wszystko chodzi idealnie więc czekam na pierwsze usterki :D . Poprzedni właściciel wszystkie naprawy robił w serwisie Fiata i dał na wszystko fakturki. :gra: . Rocznik 2005 ale zero rdzy w oryginale. Brzmi niesamowicie ale tak trafiłem. Po przeczytaniu kilku informacji na temat skrzyni dualogic czekam na pierwsze kłopoty. Wymieniłem olej hydrauliczny w skrzyni bo był wymieniony ok.20 tyś. km wcześniej. Wymiana ok 30 min. :jejeje:
Ostatnio edytowano Wt 7:38, 24 lis 2015 przez michal, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono tytuł na zgodny z regulaminem działu.
"Tylko dwie rzeczy na świecie są nieskończone, wszechświat oraz głupota ludzka. Ale tej pierwszej nie jestem pewny."- Albert Einstein
LEONE
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Dołączył(a): Pn 17:50, 21 paź 2013
Lokalizacja: Sopot
Panda: 1.2 dualogic
Imię: Leo

Re: Panda 1.2 z dualogic - LEONE

Numer postu:#2  Postprzez michal » Wt 7:42, 24 lis 2015

Ciekawa wersja. ;)
Dodaj zdjęcia bo bez nich temat zostanie przeniesiony do "luźnych tematów". Czekam do wieczora. ;)
michal
Profesjonalista
Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Dołączył(a): So 18:29, 23 paź 2010
Lokalizacja: Bolęcin
Wiek: 34
Panda: II 1.1 Actual
Imię: Michał

Re: Panda 1.2 z dualogic - LEONE

Numer postu:#3  Postprzez AdaMs » Wt 9:36, 24 lis 2015

Zawsze ciekawiła mnie ta skrzynia ;) Wrzuć fotki wnętrza !
AdaMs
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 2235
Dołączył(a): Śr 11:34, 22 gru 2010
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 33
Panda: Zuza 1.2 69KM (PIII)
Imię: Mateusz

Re: Panda 1.2 z dualogic - LEONE

Numer postu:#4  Postprzez SALEK » Śr 17:57, 25 lis 2015

Brzmi interesująco. Pokaż fotki :jesc: Mimo wszystko życzę bezawaryjności i zadowolenia :D
SALEK
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 834
Dołączył(a): Cz 12:45, 28 lut 2013
Lokalizacja: k/Krakowa
Panda: 1.2 Dynamic
Imię: Rafał

Re: Panda 1.2 z dualogic - LEONE

Numer postu:#5  Postprzez LEONE » Śr 20:22, 25 lis 2015

:D Dzięki za poparcie. Fotki wkleję jutro ponieważ muszą być ładne. :jejeje: Niestety pojawiły się pierwsze problemy ze wspomaganiem kierownicy. :? Przerabiałem już ten temat więc po zakupieniu czujnika skrętu temat rozwiążę. :pandazwolnij:
"Tylko dwie rzeczy na świecie są nieskończone, wszechświat oraz głupota ludzka. Ale tej pierwszej nie jestem pewny."- Albert Einstein
LEONE
Świeżak
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Dołączył(a): Pn 17:50, 21 paź 2013
Lokalizacja: Sopot
Panda: 1.2 dualogic
Imię: Leo


Powrót do Luźne tematy...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron